Piękny ogród kwiatowy

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Ukwiecony kwiecień!* zakładanie rabaty kwiatowej krok po kroku * prace pielęgnacyjne * najpiękniejsze, najoryginalniejsze odmiany * kalendarz prac ogrodniczychCo łączy nagietki, groszek pachnący i słoneczniki? Są to rośliny, które możesz zasiać już w kwietniu! Zanim sezon na kwiaty zacznie się na dobre, skrupulatnie zaplanuj działania. Taczka, łopata, szpadel, grabie, zraszacz i? dobry pomysł ? to dzięki nim zrealizujesz marzenie o kwiatowym raju za oknem lub w ogródku działkowym! Kilka sprawnie wykonanych czynności przygotowawczych i pielęgnacyjnych sprawi, że przez długie miesiące będziesz się napawać barwą i zapachem astrów, fuksji, nasturcji, maków, niezapominajek, malw? i kilkudziesięciu innych odmian kwiatów, o których szczegółowo opowiada w poradniku doświadczony ogrodnik.