zarabiaj zamiast szukać wymówek. Trzymaj swoje finanse silną ręką

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Jean Chatzky zna wszystkie wymówki, za pomocą których kobiety wykręcają się od zarządzania swoimi pieniędzmi. Sama ich kiedyś używała. Jean przyznaje otwarcie, że popełniła wszystkie opisane w tej książce błędy finansowe a przesadziła z zadłużeniem na karcie kredytowej i nie troszczyła się o swoją emeryturę a zanim wreszcie zdecydowała się przejąć kontrolę nad własnymi pieniędzmi i zadbać o przyszłość.

Spiewak-hand-made | 2011-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2011

Książka skierowana do kobiet. Pisana bardzo prostym, zrozumiałym językiem, mimo tematyki czyta się ją bardzo lekko. Zawiera wyłącznie podstawowe informacje na temat finansów, autorka tłumaczy nawet jak wylicza się procent z danej kwoty. Szczerze polecam kobietom, które nie mają bladego pojęcia jak zadbać o budżet domowy, jak go uporządkować jak rozpocząć swoją przygodę z oszczędzaniem. Dla osób bardziej zaawansowanych (czyli takich, które wiedzą co to akcje, obligacje, lokaty, konta oszczędnościowe, fundusze emerytalne, kredyty refinanowane itp)książka będzie nudna.

Skipper | 2014-12-25
Przeczytana: 2013 rok