Kampania wyborcza. Strategia sukcesu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Przewodnik ten stanowi kompendium praktycznej wiedzy dotyczącej prowadzenia kampanii wyborczej. Adresowany jest do kandydatów startujących w wyborach parlamentarnych i samorządowych wszystkich szczebli, członków sztabów wyborczych i wolontariuszy. Przydatny jest również dla osób ubiegających się o wybieralne funkcje w organach państwowych, związkach i samorządach zawodowych, organizacjach społecznych i politycznych oraz dla wszystkich zainteresowanych problematyką wyborczą.

nicavera | 2012-02-25
Przeczytana: sierpień 2011

Chociaż większość opisanych rzeczy w książce wydaje się oczywista to świadomość, że na nie wcześniej nie wpadliśmy świadczy o tym, że jednak nie jest ;) Dobry język, praktyczne rady - obowiązkowa dla wszystkich, którzy mają czynny udział w wyborach czy to jako kandydaci czy członkowie sztabów.

Vanyaquetta | 2016-09-15
Na półkach: Poradniki, Przeczytane