Zielone róże

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

Fabuła książeczki przenosi czytelników do niezwykłego kraju, w którym żyje młoda kobieta o imieniu Anna. Anna jest kochającą mamą, która pragnie wieść szczęśliwe życie. Niestety rodacy, a nawet własny mąż, pochodzący z wpływowej rodziny, nie potrafi jej zaakceptować i docenić. Na całe szczęście los sprawi, że Anna będzie mogła odmienić swój los, jeżeli zdoła odpowiedzieć na zagadkę...

Na całe szczęście los sprawi, że Anna będzie mogła odmienić swój los, jeżeli zdoła odpowiedzieć na zagadkę przygotowaną przez samą królową. Zadanie nie będzie łatwe, ale ostatecznie miłość do córki oraz zamiłowanie do pięknych róż sprawi, że historia zakończy się szczęśliwie.

Należy podkreślić, że bajka staje się tłem do baletu, które inspiruje czytelnika. Ilustracje figur pozwolą wczuć się w rolę początkującego choreografa, zachęcając do przygotowania własnego przedstawienia.

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Aneta | 2017-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2017

Pierwsza figura, potem druga, potem "plié", po nim "tendu"... Historia pięknej Anny układa się coraz płynniej. Córeczka szuka swojej mamy i odnajduje ją w ogrodzie różanym. Oazie spokoju oddalonej od lekceważących spojrzeń rodaków jej męża. Ukłon, oddanie,... kolejne ilustracje, przędą nić zagadki. Zadanie królowej wypełnione, szczęście jak arabeska osiągnięte. Młody czytelnik staje się choreografem i tworzy własne przedstawienie.

Stefek-burczymucha | 2017-07-14
Przeczytana: 06 lipca 2017

Sympatyczna książeczka dla dzieci, która czytana swoim pociechom przez rodziców przenosi najmłodszych do fajnego świata. Przede wszystkim książka pobudza zainteresowanie tańcem i baletem, tworząc związek pomiędzy rodzicami i dziećmi w zabawie w balet. Bohaterowie bajki wzbudzają ciepłe emocje i ukazują różne ważne sprawy w relacjach rodzinnych i towarzyskich. Warto wybrać tę opowieść dla Naszych najmłodszych.

lemon5 | 2017-07-05
zuziucha | 2017-06-14