Meteor czyli My (,) Angel

Wydawnictwo: Red Book
mikar

Bezczelnie łamiący literackie konwencje debiut Yachu Yovo zabiera nas w niezwykłą podróż przez czas i przestrzeń na kartach powieści wypełnionej nietuzinkowym humorem, sporą dawką ironii i surrealistycznymi wizjami rzeczywistości. W zalewie przewidywalnych i przyziemnych powieści Meteor... kusi czytelnika swą nieprzewidywalnością i wyjątkowością. Zagłębiając się w jej treść musimy pamiętać o...

Zagłębiając się w jej treść musimy pamiętać o jednym. Nie można się od niej oderwać aż do ostatnich słów!

źródło opisu: Wydawnictwo Red Book 2017

źródło okładki: http://redbook.com.pl