Fatima. Cała prawda. Historia i tajemnica

2017-03-24
2017-03-24
Joanna Ganobis
Fatima objawienia maryjne święci i błogosławieni Matka Boska Fatimska

Temat wydaje się podjęty wnikliwie. Do tego wydania są bieżące informacje. Rozpisane wszystko chronologicznie. Dość szybko się czyta.

W książce jest zamieszczone świadectwo Piusa XII, który jako kardynał przeczytał III tajemnicę. Napisał wtedy o: BŁĘDACH W LITURGII i FAŁSZYWEJ DOKTRYNIE. Teraz mam pytanie kto kłamie. Pius XII raczej nie, Watykan coś ukrywa i nie opublikował w pełni tej tajemnicy.

Nie wiem jak na tle tej książki wypadają inne o Fatimie. Ale tę oceniam jako rzeczową, ciekawą i wartościową

Bardzo dobra, rzetelnie napisana pozycja, dotycząca objawień Matki Boskiej w Cova da Iria w 1917 roku, tajemnic fatimskich i wpływu jaki te wydarzenia miały na świat w dalszych latach. Ciekawie zostało tu przedstawione dzieciństwo pastuszków i ich dalsze losy po objawieniach. Dla rodzeństwa Franciszka i Hiacynty Marto był to krótki okres, zgodnie z zapowiedzią Matki Boskiej zmarli kolejno 1918 i w 1919 roku. Za to ich kuzynka Łucja dos Santos, najstarsza z całej trójki żyła jako zakonnica jeszcze wiele lat podczas których nadal doznawała prywatnych objawień.

• Szukam
  • Historia i Ezoteryka