Fatima. Cała prawda. Historia i tajemnica

2017-03-24
2017-03-24
Joanna Ganobis
Fatima objawienia maryjne święci i błogosławieni Matka Boska Fatimska

Bardzo dobra, rzetelnie napisana pozycja, dotycząca objawień Matki Boskiej w Cova da Iria w 1917 roku, tajemnic fatimskich i wpływu jaki te wydarzenia miały na świat w dalszych latach. Ciekawie zostało tu przedstawione dzieciństwo pastuszków i ich dalsze losy po objawieniach. Dla rodzeństwa Franciszka i Hiacynty Marto był to krótki okres, zgodnie z zapowiedzią Matki Boskiej...

• Przeczytane 2017
  • Szukam