Przejście do życia wiecznego w mistycznych wizjach Cataliny Rivas

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
religia
fianiebieska

Wzmacniajcie się modlitwą, albowiem w godzinie,w której będziecie musieli przede Mną zdać sprawę z waszego życia,znajdziecie się sami i nadzy,z pustymi lub pełnymi rękami. W niniejszej książeczce, w której Catalina opisuje swoje duchowe doświadczenie cierpienia z powodu śmierci jej brata i matki, znajdujemy zbiór zbawiennych nauk o nieskończonym miłosierdziu Bożym okazywanym nam w ostatniej chwili życia. Skłania nas ona do zastanowienia się nad sensem śmierci, która, według Bożego objawienia, jest ustanowionym przez samego Boga decydującym momentem przejścia życia ludzkiego do życia nadprzyrodzonego - jako celu i przeznaczenia wszystkich, ponieważ wszyscy, bez wyjątku, jesteśmy podlegli śmierci i zmierzamy ku nowemu życiu.

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!