Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Packaging Design
popularnonaukowe
srutututuu

Tworzenie opakowań to jedna z najważniejszych dziedzin wzornictwa przemysłowego. Opakowanie zasadniczo determinuje funkcjonowanie każdego produktu na rynku. Książka na najlepszych przykładach prezentuje kompletny proces projektowania - od gromadzenia informacji i opracowywania koncepcji, przez najważniejsze elementy projektu - strukturalne i graficzne, po kreowanie marki i zagadnienia związanego z ochroną środowiska.

źródło opisu: Wydawnictwo naukowe PWN,2009r.

źródło okładki: google

Wojciech_Stadnicki | 2018-01-06