New Avengers: Other Worlds
komiksy
xardas96

Walka o Ziemię trwa – i wymaga coraz większych poświęceń. Jeden z Iluminatów sprzedaje duszę, a reszta ściga się z czasem, konstruując jeszcze bardziej wyrafinowane wynalazki. Co odkryją dzięki przyrządowi pozwalającemu obserwować inne inkursje? Czy to wystarczy, by położyć kres zagładzie wszechświatów? Czy też wszystko, czego dokonali Iluminaci, okaże się jedynie ich łabędzim śpiewem?

źródło opisu: Egmont Polska, 2017

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

Wkp | 2017-05-22
Przeczytana: 01 czerwca 2017

WSZYSTKO UMIERA, WSZYSTKO ŻYJE

„Nieskończoność” dobiegła końca, ale nie skończyły się zagrożenia dla całego (wszech)świata. Starcie z rasą budowniczych to był dopiero początek, teraz czekają wyzwania o wiele gorsze. Hickman konsekwentnie rozbudowuje swoją wielką opowieść o wrogach, z jakimi Avengers nie mają najmniejszych szans, stawiając ich dodatkowo w obliczu ciężkich moralnych wyborów. „Inne światy”, kontynuujące wątki z „Nieskończoności” gwarantują znakomitą zabawę wszystkim tym, którym spodobał się ten epicki event.

Całość recenzji na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/05/22/new-avengers-inne-swiaty-jonathan-hickman-simone-bianchi-rags-morales/

AliEns00 | 2017-05-04
Przeczytana: 03 maja 2017

Ciężko było mi przebrnąć przez ten wolumin. Akcja dzieje się po wydarzeniach z "Nieskończoności". Grupa Iluminatów bada Inkursje, jednocześnie próbując dowiedzieć się więcej na temat Czarnego Łabędzia.
Po ciężkim długim weekendzie majowym, trudno było mi się w tym wszystkim połapać. Wizualnie jest przyzwoicie, jednak poprzednie dwa tomy miały w mojej opinii zdecydowanie lepszą szatę graficzną.
Podejrzewam, że tom zyska zdecydowanie po przeczytaniu całości, kiedy dojdzie do kolejnego "wielkiego" wydarzenia w uniwersum Marvela.

Wojciech Nowak | 2017-11-29
Rebe | 2017-11-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017, Marvel
Przeczytana: 28 listopada 2017
Nemen84 | 2017-10-28
Na półkach: Przeczytane, Marvel NOW!
arthurwinter | 2017-10-19
Przeczytana: 19 października 2017