Atlas Jeździectwa

Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
gujil

Jeździectwo to wspaniały rodzaj rekreacji, sportu i pasji. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nigdy nie jest za późno na tę przygodę. Dyscyplina staje się z roku na rok coraz bardziej popularna i coraz młodsi adepci przychodzą do szkół jeździectwa, by obcować z końmi i w ich towarzystwie odnajdywać przyjemność, relaks i możliwość aktywności fizycznej. Atlas jeździectwa został opracowany...

Atlas jeździectwa został opracowany przez specjalistę w dziedzinie i zawiera niezbędne informacje dla każdego, kto chciałby rozpocząć jeździecką przygodę. Autorka prezentuje wiele cennych porad, które dopełniają instruktażowe zdjęcia.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1133585-atlas-jezdziectwa

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1133585-atlas-jezdziectwa

gujil | 2017-04-28

Zawiera wszystkie podstawowe informacje, które przydadzą się do egzaminu na BOJ, więc polecam książkę wszystkim, którzy mają w planach zdawać na odznakę. Jako, że umiem jeździć na zaawansowanym poziomie, to książka wydała mi się trochę nudna, bo wszystkie z rzeczy tam opisanych mam w małym paluszku, aczkolwiek moja siostra, która dopiero zaczyna przygodę z jeździectwem, jest bardzo zadowolona. Ogólnie w książce jest opisana budowa konia, maści, sprzęt, różne narowy itp., itd., więc jeśli kogoś to interesuje, to polecam kupić :)

Flack | 2017-06-18