Fire Dragon Tattoo Studio tom 4

Cykl: Fire Dragon Tattoo Studio (tom 4)
Wydawnictwo: book-self.pl
LGBT
Leina

Mogłoby się wydawać, że problemy związane z wyrażaniem uczuć i większą bliskością są szczytem wyzwań dla królowej o zimnym spojrzeniu. Lecz okazuje się, że poza kiepskimi sposobami na powiedzenie "zależy mi" pojawią się gorsze kłopoty. Do bajkowego Miami ma zawitać wiedźma, która wszystko stawia do góry nogami. Kiedy smok walczy o socjalizację swojej królowej, ktoś inny otrzymuje królewski...

Kiedy smok walczy o socjalizację swojej królowej, ktoś inny otrzymuje królewski tytuł... i bardzo mu się to nie podoba. Bo przecież nie wiadomo, co kryje się za "księżniczką", gdy nadawca tego określenia nie wyjawia swoich intencji.

źródło opisu: https://book-self.pl/pl/p/Fire-Dragon-Tattoo-Studio-tom-4/42

źródło okładki: https://book-self.pl/