Fire Dragon Tattoo Studio Tom 1

Okładka książki Fire Dragon Tattoo Studio Tom 1 Shikat Tales
Okładka książki Fire Dragon Tattoo Studio Tom 1
Shikat Tales Wydawnictwo: ShiKat Tales Cykl: Fire Dragon Tattoo Studio (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fire Dragon Tattoo Studio (tom 1)
ShiKat Tales
2016-01-01
2016-01-01
+18

🏝🏝🏝🏝

Kiedy obecna praca nie daje spełnienia, trzeba poszukać go gdzie indziej.

"Fire Dragon Tattoo Studio" autorstwa Shikat Tales to pierwszy tom serii opowiadającej o grupie zróżnicowanych i szalonych przyjaciół.

Pierwotnie historia ta była publikowana tylko na blogu Shikat Tales, a po pewnym czasie została wydana przez wydawnictwo bucketbook.pl.

Miałam przyjemność zapoznać się z tą powieścią kilka lat temu w wersji papierowej, a teraz postanowiłam zrobić reread całej serii.

Fabuła książki rozgrywa się w słonecznym Miami, co wprowadza nas w wakacyjny nastrój, ale nie tylko.

Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy Charlie, Mike, Kate i Jason otwierają swój własny salon tatuażu, a cała historia koncentruje się właśnie wokół tego studia.

Jestem bardzo zadowolona z kreacji bohaterów, którzy są mocno szurnięci i różni pod względem wyglądu, osobowości oraz orientacji seksualnej.

Związki męsko-męskie stanowią jedno z głównych motywów całej historii.

Sam styl pisania jest lekki i przystępny dla każdego. Rozdziały są szybkie i płynne, co sprawia, że książkę czyta się błyskawicznie.

Warto jednak zaznaczyć, że ta pozycja jest przeznaczona wyłącznie dla czytelników powyżej 18 roku życia, ze względu na dokładne opisy scen erotycznych.

Podsumowując, "Fire Dragon Tattoo Studio" to bardzo przyjemna i zabawna lektura, idealna na relaks i poprawienie humoru.

Polecam ją szczególnie miłośnikom kreatywnych i szalonych postaci oraz zainteresowanym tematyką związków męsko-męskich.

🏝🏝🏝🏝

Kiedy obecna praca nie daje spełnienia, trzeba poszukać go gdzie indziej.

Miałam przyjemność...

• Rezygnacja