Fire Dragon Tattoo Studio tom 4

Okładka książki Fire Dragon Tattoo Studio tom 4 Shikat Tales
Okładka książki Fire Dragon Tattoo Studio tom 4
Shikat Tales Wydawnictwo: book-self.pl Cykl: Fire Dragon Tattoo Studio (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Fire Dragon Tattoo Studio (tom 4)
book-self.pl
2016-01-01
2016-01-01
LGBT

☀️☀️☀️☀️

Kiedy smok walczy o socjalizację swojej królowej, ktoś inny otrzymuje królewski tytuł... i bardzo mu się to nie podoba.

Nadszedł czas na kolejny tom, a dokładniej czwarty tom serii ,,Fire Dragon Tattoo Studio” autorstwa Shikat Tales.

Ta seria jest uzależniająca niczym naprawdę dobry serial.

Samo miejsce, w którym dzieje się fabuła, czyli to słoneczne Miami ☀️ jak bohaterowie tej książki wszystko to wprowadza, mnie w wyśmienity humor więc nie mogę się powstrzymać, by nie sięgać po jedną część za drugą. I tak też czynie😉.

W poprzedniej recenzji wspominałam wam, że tom trzeci to chyba mój ulubiony jednak teraz zmieniam zdanie, gdyż ta część odrobinę wysuwa się na prowadzenie.

A to wszystko za sprawą Rayana i Lenny'ego.

Naprawdę myślałam, że związek Jesona i Alexa jest nakręcający jednak to, co się dzieje między Rayanem a nowym bohaterem Lennym zdecydowanie bije wszystkie inne relacje na głowę.

Rany, ale ja lubię tę parkę🙈. Niezwykle dziki i namiętny związek, który z początku zaczyna, się dość brutalnie jednak znając nieco przeszłość, jak i osobowość chłopaków nie jest to niczym dziwnym.

Oczywiście pozostałych bohaterów poznanych w poprzednich trzech tomach również nie brakuje w tej części.

Właściwie za sprawą nowych bohaterów ich życie komplikuje się jeszcze bardziej, ale jednocześnie ich więzi jeszcze bardziej się zacieśniają.

Jest to zdecydowanie szalona i niekonwencjonalna paczka przyjaciół, od której przygód nie idzie się oderwać😁.

Po raz kolejny polecam i klasycznie na koniec zaznaczam, że jest to pozycja przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich🔞 ze względu na pojawiające się w niej wyraźne treści seksualne oraz wulgarny język.

☀️☀️☀️☀️

Ta seria jest uzależniająca niczym naprawdę dobry serial.

Samo miejsce, w którym dzieje się fabuła, czyli to słoneczne Miami ☀️...

• E-book / opowiadania
  • Przeczytane - Ebooki