Zgłosuj na książki roku 2017

Obrońcy miłości

Wydawnictwo: Amber
Defense
karollllllla

Dwoje młodych prawników. Ona – załamana zdradą tych, którym ufała. Przytłoczona odkryciem, że całe jej życie było jednym wielkim kłamstwem. On – seksowny i władczy, musi mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą. Od pierwszego spotkania iskrzy między nimi. Jest namiętność, miłość i seks jak z marzeń. Ariana przeżywa uniesienia, jakich nie dał jej żaden mężczyzna. Ale Luke ma za sobą przeszłość...

Dwoje młodych prawników.

On – seksowny i władczy, musi mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą.
Od pierwszego spotkania iskrzy między nimi. Jest namiętność, miłość i seks jak z marzeń. Ariana przeżywa uniesienia, jakich nie dał jej żaden mężczyzna. Ale Luke ma za sobą przeszłość i sekret, którego nie może jej zdradzić. Musi odejść. Lecz pewnej nocy wydarza się tragedia i teraz to Luke potrzebuje pomocy Ariany. Tej nocy to ona staje się jego obrońcą. I trzyma w rękach jego los…
SANDI LYNN w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieść Na zawsze, pierwszą z serii sprzedanej już w ponad 700 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy stały się bestsellerami „New York Timesa”. Kolejne powieści Sandi Lynn cieszą się równie szeroką popularnością i trafiają na szczyty list bestsellerów.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

deana | 2017-07-10
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 09 lipca 2017

W swojej naiwności, tak raz do roku, próbuję zrozumieć niezrozumiały dla mnie fenomen literatury erotycznej. W tym celu sięgam po książeczkę typu ,,Obrońcy miłości". Za każdym razem mam nadzieję, że trafię na coś co zmieni radykalnie moje zdanie na temat tego typu literatury.

,,Obrońcy miłości" Sandi Lynn to opowieść o dwójce młodych prawników. Ona - młodziutka absolwentka prawa, uciekła z rodzinnego Bostonu do Nowego Jorku to tym jak przypadkowo odkryła prawdę o swojej rodzinie. On - cyniczny, właściciel odnoszącej sukcesy kancelarii, nosi w sobie mroczne tajemnice, które nie pozwalają mu z nikim się związać głębiej. Ich pierwsze spotkanie to komedia pomyłek, niedomówień i błędnie odczytanych wydarzeń. Jednak siła przyciągania i wzajemnej fascynacji jest silniejsza i mimo, że oboje walczą z całych sił muszą poddać się pożądaniu. Potem na zmianę jest seks i rozstania aż do momentu gdy Luke zostaje oskarżony o zabójstwo a Ariana podejmuje się obrony.

Powieść Sandi Lynn to...

Melanie | 2017-07-12
Przeczytana: 11 lipca 2017

Warta przeczytania? Owszem, ale na raz.

To pierwsza przygoda z książkami tej autorki, jaką miałam okazję przeczytać. I na pierwszy rzut oka, wydawało mi się, że może to być książka z gatunku romans, jakich jest mało. Początek od samego początku zachwycał i trzymał w napięciu. Tym samym dając czytelnikowi do zrozumienia, że w tym romansie będzie kryło się wiele zagadnień do odkrycia.

Po przeczytaniu 1/3 książki, zaczęłam wpadać w monotonię romansu. Choć wiadomo różnica w tej książce, była ogromna gdyż mogłam śledzić losy dwóch bohaterów: Ariany - kobiety, która od samego początku daje nam się poznać ze swojej kruchej strony, choć również swojej waleczności w podejmowaniu bardzo trudnych kroków; oraz Luke'a - mężczyzny znanego jako najlepszy uwodziciel, prawnik oraz tajemniczy mężczyzna, który ukrywa prawdę o swojej przeszłości, przez co obawia się związku na stałe z kobietą.
Niby banalni bohaterowie, ale jednak zaskakujący. Szczególnie rozmyślania Luke'a czasami sprawiały u mnie...

magpie101 | 2017-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2017

Pani Lynn mnie zaskoczyla, zawsze pisala ksiazki cukierkowe i przecietna ale ta okazala sie swietna.
On 30 letni dobrze sytuowany prawnik, ktory przejal firme po dziadku, ona 25 letnia, swiezo upieczona prawniczka, ktora dowiedziala sie, ze jej rodzina cale zycia ja oklamywala dlatego opuszcza ich w nocy i wyjezdza do Nowego Jorku. Tam dostaje prace w firmie Luka, ona mysli, ze on jest asystentem, a on nie wie co Ari potrafi. Od poczatku jest miedzy nimi chemia, obydwoje pragna siebie. Jednak Ari przyjaciolka ostrzega, ze on jest graczem, ze nie byl nigdy w zwiazku, ze z jedna i ta sama kobieta najdluzej wytrzymal tydzien ale mimo wszystko ona nie potrafi mu sie oprzec mimo, iz wie, ze on zlamie jej serce. A on nie umie sie zaangazowac, bo uwaza, ze jest potworem tak jak jego ojciec i stac go tylko aby krzywdzic innych.
Ksiazka nietypowa, bo nagle dowiadujemy sie o morderstwie, ktos kogos chce wrobic, bedzie sie duzo dzialo aby udowodnic niewinnosc tego bohatera, bo inaczej czeka...

mania_kch | 2017-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2017

Taka lektura na jeden, nudny wieczór. Czyta się szybciutko, przyjemnie jednak bez wielkich uniesień. Ot taki milutki romans na poprawę nastroju.

Mystery | 2018-02-05
Przeczytana: 04 lutego 2018

"Chcę zbudować z Tobą nowe życie, tylko z Tobą."

Całkiem miła lektura, w sam raz na dwa wieczory.

Cyrysia | 2017-06-12

''Obrońcy miłości'' to zmysłowa i romantyczna opowieść o gwałtownej namiętności, podstępnych spiskach, bezgranicznym poświęceniu i walce o własne szczęście. Wzrusza, uwodzi, bawi i zaskakuje. Czego chcieć więcej? Nic, tylko czytać! Polecam.

Księżniczka ubrała zbroję, chwyciła miecz i wsiadła na koń...bo...
Tym razem to książę był tym ,który potrzebował ratunku :)

Kto nie lubił jako dziecko oglądać lub czytać bajek o księżniczkach? Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Mała Syrenka, nawet Fiona oczekiwały aż w złotej zbroi i z mieczem pojawi się przystojny książę i ocali je z opresji. A później razem odjadą ku zachodzącemu słońcu.
Jakby się nad tym głębiej zastanowić, to ciężko znaleźć bajkę, w której role ulegają odwróceniu i to książę musi czekać na ratunek księżniczki. Trochę to seksistowskie prawda? Ja wychowałam się na takich bajkach.. Ale chyba nie chciałabym aby na takim wzorcu wychowywały się kiedyś moje dzieci. Biedne, bezbronne kobiety, które czekają na ratunek mężczyzny? Nie ma mowy!
Na szczęście mamy już XXI wiek!
A Sandi Lynn w swojej najnowszej powieści przedstawia nam bajkę dla dorosłych! Współczesną opowieść, w której to ,,królewna" musi uratować swojego księcia.... Ale czy naprawdę...

esin | 2017-07-09
Na półkach: Przeczytane, 100 in 2017

Seks, prawnicze zgwostki, intryga i morderstwo. Wszystko to w idealnych proporcjach tak rzadko spotykanych w romansach. Nie mam się do czego przyczepić jeśli chodzi o fabułę. Jedyne co mnie irytuję to tytuł. "Obrońcy miłości" ??? Serio?? Po kilku dobrych godzinach spędzonych czytając tą książkę, wchodzę żeby napisać pochlebną opinię, patrzę na tytuł i czar pryska... Szkoda bo książka jest na prawdę dobra, szybko się czyta, a dla kogoś kto lubi motywy prawnicze jest wprost idealna.

sabi | 2018-01-06

Książka na jeden wieczór na poprawę humory. Wiemy co bierzemy do ręki i co możemy oczekiwać ale i takiego odstresowacza można od czasu do czasu przeczytać

książek: 2076
bookish | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Sandi Lynn zawsze stworzy coś co przeczytam w pierwszej kolejności. Tym razem wprowadziła nas w świat prawników, ale też ze zbrodnią i tajemnicą w tle, a do tego miłość głównych bohaterów. Trochę brakowało mi tego, że dla mnie za mało było tych interakcji między bohaterami, seks to jedno, ale jak jednak oczekiwałam czegoś więcej.