Zamiana

Wydawnictwo: beezar.pl
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LGBT, yaoi, boys love
Leina

Scott i Shane są bliźniakami, podobnymi jak dwie krople wody. Przynajmniej pod względem wyglądu. Poza tym różni ich bowiem wszystko: charakter, sposób bycia, styl ubierania, szkoły, do których uczęszczają, znajomi, plany na przyszłość oraz... preferencje. Czy aby na pewno? Wiele z tych różnic przyjdzie im przezwyciężyć, gdy pewnego dnia zamienią się rolami. Opowiadanie jest przeznaczone dla...

Opowiadanie jest przeznaczone dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Zawiera sceny erotyczne pomiędzy dwoma mężczyznami oraz przekleństwa.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

psoty | 2017-07-24
Przeczytana: 06 grudnia 2015

doskonałe dialogi, przecudowna historia. ilość powrotów do tej książki nie liczę.

ideter | 2017-12-31
Przeczytana: 2017 rok