Odwaga zmiany

Wydawnictwo: W drodze
religia, odwaga, sukces, ewangelia
religia
Ego_Sum

Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie – któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób – wymaga odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia. „Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do...

„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego, ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata.”

źródło opisu: https://www.wdrodze.pl/opis,1418,Odwaga_zmiany.html

źródło okładki: https://www.wdrodze.pl/opis,1418,Odwaga_zmiany.html

Madzialena | 2017-10-13
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 13 października 2017

Od czasu do czasu słucham konferencji i kazań, które bardzo mnie poruszają. Zasłuchuję się tak, że mam wrażenie, iż poza słowem i mną nie ma niczego wokół. Ono dotyka, miażdży, porusza, jest obok mnie i we mnie. Rzadko zdarza mi się bym odbierała tak słowo pisane, ale tym razem tak właśnie było. Ojciec Wojciech Jędrzejewski OP wprowadził mnie w świat, z którego nie chciałam wychodzić.
„Odwaga zmiany” jest książką, która pokazuje jak wiele możemy w sobie dokonać. Autor porusza temat nawrócenia, smutku, słabości, zmian, decyzji, cierpliwości, pokory, wierności…i wielu innych. Jest dogłębną analizą ludzkiego serca – poranionego i uciekającego, które Bóg chce przytulić i objąć swoją miłością.
Ja sam może tysiąc już razy słyszałem, a mimo to ciągle potrzebuję to słyszeć: „Bóg cię kocha, jesteś jego najdroższym synem, On kocha cię za darmo, bezinteresownie, nie musisz zarabiać na Jego miłość, On pragnie swoją miłością wypełnić cię bez reszty, dlatego oczekuje od ciebie, abyś podjął...

adrianne | 2017-09-15
Przeczytana: 21 września 2017