Uwolnij ptaka

Wydawnictwo: Beata Jurasz
poradniki
Nemezis

Książka, którą Ci przekazuję, jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do spotkania z samą sobą. Jest zapisem moich osobistych doświadczeń życiowych i zawodowych, refleksji oraz lekcji, które zebrałam na przestrzeni dotychczasowego życia. To historia kobiety, która była zamknięta w „klatce” swoich przekonań i ograniczeń przez wiele lat poszukiwała drogi do wolności… wyrażania siebie w pełni i realizacji swoich marzeń, a dzisiaj jest kobietą o wewnętrznej sile, którą zbudowała dzięki wszystkim trudnym sytuacjom, porażkom i swojej determinacji.

źródło opisu: http://beatajurasz.pl/uwolnij-ptaka-ksiazka/

źródło okładki: http://beatajurasz.pl/wp-content/uploads/2016/06/Untitled-design1.jpg

Nemezis | 2017-04-17
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, o czym marzysz. Czy podjęłaś jakieś działania, by swoje marzenia spełnić? Co Cię powstrzymuje? Przejmujesz się, co powiedzą inni, odkładasz je ciągle na potem czy po prostu brak Ci wiary w siebie? Jeśli tak przedstawia się sytuacja, "Uwolnij ptaka" to książka właśnie dla Ciebie.

Beata Jurasz swój poradnik kieruje do kobiet, które pragną szczęścia, ale w dążeniu do niego ograniczają je różne rzeczy. Często winne są stereotypowe myślenie, obawa przed reakcją otoczenia, niewystarczająca wiara we własne możliwości czy też zwykłe lenistwo. Autorka dzieli się swoimi spostrzeżeniami i poradami, jak przezwyciężyć trudności, które stają nam na drodze do realizacji marzeń. Przekonuje, że zasługujemy na to, co najlepsze i że wszystko jest możliwe. Musimy tylko zacząć działać. Pomogą nam w tym różne zadania i wyzwania zamieszczone w kolejnych rozdziałach książki oraz lista 33 pozytywnych nawyków.

"Uwolnij ptaka" to poradnik o olbrzymim ładunku...

eliza_zywicka | 2017-07-06
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Wróciłam dziś do domu zmęczona po pracy. Zachciało mi się porządków i przemeblowań w jednym ze sklepów.

Wyjęłam listy ze skrzynki i tak bez entuzjazmu weszłam do domu. Jak otworzyłam jedną z kopert od razu pojawił się ogromny uśmiech na twarzy.

"Uwolnij ptaka" - czekałam na tą książkę niecierpliwie - jak dziecko czeka na nową zabawkę, od momentu gdy spontanicznie podjęłam decyzję, że ją kupuję.

Miałam jej dziś nie dotykać, poczekać na lepszy dzień, by się nią w pełni delektować. Tak się jednak złożyło, że córka poszła wcześniej spać - wyjątkowa sytuacja Emotikon smile:)

Jak wykorzystać cenny czas tylko dla siebie ? Kobiecy standard - gorąca kąpiel, świeczki, lampka wina ( to nic, że o 17 Emotikon smile:) ).

Myślę sobie, tak tylko zajrzę, co tam Beata Jurasz napisała. I tak wciągnęła mnie ta książka, że przerzucałam niecierpliwie kartki.

Jak to możliwe, że już się skończyła ? A ja bym chciała jej więcej, potrzebuję jej więcej Emotikon smile:)

Od kilku dni żyłam w jakimś...

Joanna Furmańska | 2017-09-26
Przeczytana: 24 września 2017

Lekko napisany poradnik, który poprzez zawartym w nim ćwiczeniom uczy jak zmienić nasze życie na lepsze, jak odważyć się zrealizować marzenia, jak poprzez małe kroki stawać się szczęśliwszym.

Na półkach