Zgłosuj na książki roku 2017

Niewyjaśnione spiski naszych czasów Tom 1

Cykl: Niewyjaśnione spiski naszych czasów (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
THE 80 GREATEST CONSPIRACIES OF ALL TIME
aissa

Skrytobójcze zamachy, polityczne zabójstwa, zagadkowe śmierci celebrytów, machinacje rządów Zdemaskowane kulisy współczesnych spisków: zamachy na Fidela Castro, strzały do Jana Pawła II, śmierć księżnej Diany… Są dwa rodzaje historii: jedna znana, powszechnie dostępna, i druga – utajniona i ukryta. Jej zwolennicy wierzą, że istnieją konspiracje stawiające sobie za cel zatajenie prawdy. To...

Są dwa rodzaje historii: jedna znana, powszechnie dostępna, i druga – utajniona i ukryta. Jej zwolennicy wierzą, że istnieją konspiracje stawiające sobie za cel zatajenie prawdy. To wyznawcy teorii spiskowych.

JOHNATAN VANKIN i JOHN WHALEN są nagradzanymi dziennikarzami, autorami artykułów, m.in. w „New York Times”. W swoim wielokrotnie wznawianym, przełożonym na blisko 20 języków bestsellerze Niewyjaśnione spiski naszych czasów ujawniają najbardziej niezwykłe teorie spiskowe XX wieku, związane z autentycznymi lub wymyślonymi konspiracjami.
• Wojna w Zatoce: prawdziwe motywy
• HAARP: niewinny projekt badawczy Pentagonu?
• Apollolipa: czy Apollo lądował na Księżycu?
• Prawdziwi Faceci w Czerni
• Marilyn Monroe: czy wiedziała za dużo?
• Jan Paweł I: prawdziwa przyczyna śmierci
• Jak umarł Jim Morrison?
• John Lennon: kto naprawdę go zabił?

Tajemnicze zgony znanych ludzi – w samotności i na oczach tłumów, podejrzane operacje wywiadowcze, tajne projekty wojskowe… Czy rzeczywiście istnieją zmowy i machinacje, których celem jest panowanie nad światem? Bez względu na to czy wierzymy w teorie spiskowe, czy nie, ta książka odsłania kulisy wydarzeń niewyjaśnionych do dziś.

źródło opisu: www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

Hipcio | 2017-10-13
Przeczytana: 12 września 2017

Ta książka to jakaś pomyłka. Zero konkretów, jakichś domysłów, tylko na co drugiej wręcz stronie UFO, UFO i jeszcze raz UFO.

Utopiłem 15 zł naiwnie spodziewając się jakichkolwiek ciekawych faktów.

Karolina | 2017-12-15
Na półkach: 2017, Przeczytane