Uzależnienie i łaska

Wydawnictwo: Media Rodzina
Addiction and grace
religia, psychologia, uzależnienie
Libro

"Uzależnienie i łaska" to książka, która proponuje inspirującą i pełną nadziei wizję dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajemnice tego, kim są naprawdę. Wszyscy jesteśmy uzależnieni - stwierdza autor - a uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy innych środków jest bardziej oczywistym, a czasem dramatycznym przejęciem kontroli nad naszym życiem. "Uzależnienie i łaska" jest subtelną dojrzałą i...

"Uzależnienie i łaska" jest subtelną dojrzałą i mądrą refleksją na temat uzależnień, a zarazem pełnym wrażliwości i nadziej przewodnikiem pomagającym człowiekowi otworzyć się na działanie łaski i wypełnienie nią zamiast pustką własnego uzależnienia.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/529/Uzaleznienie-i-laska

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/529/Uzaleznienie-i-laska