Poznaję kolory z Sówką Zuzią

Seria: Poznaję z Sówka Zuzią
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Leksi88

Seria „Poznaję z Sówką Zuzią” to krótkie historyjki o przygodach sympatycznej Sówki Zuzi. Książeczki skierowane są do najmłodszych odbiorców. W każdej części serii Sówka Zuzia wraz ze swoją mamą wybiera się na wycieczkę, gdzie uczy się nowych, ciekawych rzeczy o otaczającym ją świecie. Poznawaj kolory z najsympatyczniejszą sówką na świecie! Mała Sówka wybrała się z Mamą do parku. Jakie...

Poznawaj kolory z najsympatyczniejszą sówką na świecie!

Mała Sówka wybrała się z Mamą do parku. Jakie kolory poznała?

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/poznaje-z-sowka-zuzia-kolory.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/poznaje-z-sowka-zuzia-kolory.html