Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire 5

Cykl: Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire (tom 5)
Wydawnictwo: Studio JG
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Clover no Kuni no Alice - Cheshire Neko to Waltz
9788380011960
komiksy
Kirka

Jako że Borys wciąż jest zakochany w Alicji po kocie uszy, postanawia nie spuszczać jej z oka na wypadek, gdyby ktoś chciał zrobić jej krzywdę. I choć z początku sam sobie zarzuca paranoję, szybko się okazuje, że miał rację. Obawy Kota z Cheshire podziela również Vivaldi - obydwoje dochodzą do wniosku, że Alicja powinna jak najszybciej opuścić siedzibę mafii. Ale czy jest miejsce, w którym byłaby naprawdę bezpieczna?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: www.studiojg.pl

I tu końcówka była pełna emocji, a wątek poboczny bardzo mi się spodobał! Aż jestem ciekawa, co dalej ! ! ! :D
Gorąco polecam ! ! !

Ama-chan | 2017-12-03