Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire 3

Cykl: Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire (tom 3)
Wydawnictwo: Studio JG
Clover no Kuni no Alice - Cheshire Neko to Waltz
komiksy
Dejikos

Alicję dręczą powracające wspomnienia sprzed przybycia do Krainy Serc. Choć zdecydowała się pozostać w tym świecie, wciąż nie jest w stanie definitywnie pozbyć się możliwości powrotu. Borys za wszelką cenę stara się dowiedzieć, co łączyło kiedyś Alicję i Petera. Udaje mu się przekonać Nightmare'a, aby zdradził mu tę tajemnicę, jednak prawda napawa go jedynie smutkiem. Czy Alicja w końcu przypomni sobie przeszłość, jeśli jedyne, czego pragnie to szczęśliwa przyszłość u boku Kota z Cheshire?

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

I był emocjonujący początek (dalsza część z poprzedniego tomu) ! :D Niby tam wiedziałam, że Alicja ... , ale dobrze się też upewnić na przykład, co do Borysa xD.
Ten tom był tak samo fajny jak poprzednie. Pełny śmiechu i można było uszczkną mini fragment z tajemnicy o dawnym życiu Alicji, aczkolwiek wcale nie tak duży jakby się chciało ;).
Nie szło się oderwać!
Gorąco polecam ! ! !