Lęk, strach, panika: Przyczyny i zapobieganie.

Wydawnictwo: PRINTER
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Meluzyna

Książka ta jest podsumowaniem wieloletnich doświadczeń i obserwacji Autora - cenionego doktora nauk medycznych, specjalisty od chorób nerwowych. Przystępny język, zwięzłość myśli oraz odwołania do sytuacji z życia codziennego - te bezcenne zalety pracy pozwalające przeciętnemu Czytelnikowi poznać i zrozumieć tajemnice lęku, strachu i paniki w otaczającym świecie i sobie samym.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: https://antykwariat-czerwonykot.pl/p/155/13297/l-k...»

Meluzyna | 2017-03-30
Na półkach: Przeczytane, Magisterka, 2017

Ciekawa pozycja, zwłaszcza przeznaczona dla czytelników nie znających zbyt dobrze tematyki lęku i nerwicy. Sporo wątków militarnych - można zauważyć, że jest to kolejne zainteresowanie Autora. Mimo to anegdoty wojenne nie przeszkadzają w odbiorze lektury, nadają poruszanym przez Klichowskiego problemom bardziej globalny wymiar.

Na półkach