Lęk, strach, panika: Przyczyny i zapobieganie.

Longin Klichowski Wydawnictwo: PRINTER nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
PRINTER
lęk strach panika psychologia psychiatria neurologia socjologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
lęk strach panika psychologia psychiatria neurologia socjologia

Ciekawa pozycja, zwłaszcza przeznaczona dla czytelników nie znających zbyt dobrze tematyki lęku i nerwicy. Sporo wątków militarnych - można zauważyć, że jest to kolejne zainteresowanie Autora. Mimo to anegdoty wojenne nie przeszkadzają w odbiorze lektury, nadają poruszanym przez Klichowskiego problemom bardziej globalny wymiar.

• 2017

Dodaj cytat z książki Lęk, strach, panika: Przyczyny i zapobieganie.