Przygody Języczka-Podróżniczka. Ćwiczenia logopedyczne od 1. roku życia

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Impuls, Bryła, Muszyńska, logopedia
Inne

Bajeczki o sympatycznym Języczku-Podróżniczku, z którym dziecko poznaje i odwiedza różne miejsca, mają na celu usprawnienie aparatu artykulacyjnego dzieci. Ćwiczenia dotyczą najbardziej zniekształcanych przez dzieci szeregów głosek. Bajeczki zostały opracowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać logopedzi, nauczyciele, rodzice – zarówno w czasie zajęć indywidualnych, jak i grupowych w...

Bajeczki zostały opracowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać logopedzi, nauczyciele, rodzice – zarówno w czasie zajęć indywidualnych, jak i grupowych w przedszkolu, szkole, domu. Stopień trudności opowiadań jest zróżnicowany – zwiększa się wraz z wiekiem dziecka, a jednocześnie opowiada etapom rozwoju mowy i pojawiania się w nich określonych głosek.

Proponowane ćwiczenia mają uatrakcyjnić proces nauki mowy głosek, jednak nie mogą zastąpić terapii logopedycznej.

Jest to naprawdę bardzo praktyczna książka, która znajdzie zastosowanie w każdym domu. Nie tylko do ćwiczeń terapeutycznych, lecz także w profilaktyce i wspomaganiu pięknej mowy dziecka.

źródło opisu: http://impulsoficyna.com.pl/wyszukaj/przygody-jezy...(?)

źródło okładki: http://impulsoficyna.com.pl/okladki/big/978-83-7850-516-7.jpg?v=0

Przeczytana: 27 marca 2017
Na półkach