Szpanerskie hobby

Wydawnictwo: Jaguar
Maja

Seria w stylu niezapomnianych „Dzienników cwaniaczka”. Przezabawne zapiski dziesięcioletniej Zuzy, której zdarzają się niezwykłe przygody. Znakomite połączenie narracji z komiksem. Nazywam się Zuza, mam dziesięć lat i jestem właściwie całkiem przeciętna. W każdym razem bardziej niż moi bracia i rodzice. I dlatego w ogóle nie rozumiem, czemu akurat mnie ciągle zdarzają się takie dziwne rzeczy!...

Nazywam się Zuza, mam dziesięć lat i jestem właściwie całkiem przeciętna. W każdym razem bardziej niż moi bracia i rodzice. I dlatego w ogóle nie rozumiem, czemu akurat mnie ciągle zdarzają się takie dziwne rzeczy! Na przykład, nie wiadomo dlaczego na tablicy pojawiają się, same z siebie, dziwaczne zdania, a moja ulubiona potrawa smakuje brukselką! Fuj!

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/szpanerskie-hobby/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/szpanerskie-hobby/

Nemezis | 2017-10-01
Przeczytana: 01 października 2017

Znacie jakieś skuteczne sposoby na nudę? Bo Zuza siedzi chora w domu i nudzi się przeraźliwie... Dochodzi do wniosku, że najlepszym lekarstwem byłoby znalezienie sobie hobby. Ale nie takiego byle jakiego, to musi być coś naprawdę ekstra!

Zuza i Zośka szukają w internecie pomysłów, czym mogłyby się zainteresować. Niestety takie zajęcia, jak nurkowanie z rekinami, skoki ze spadochronem czy jazda na monocyklu odpadają... Czym w takim razie mogą się zająć? Dziewczyny zapisują się na kurs jazdy figurowej na lodzie, nie będą przecież gorsze od Bereniki i tego jej gangu Lamerek. Mama Zuzy szuka dla niej kolejnych nauczycielek gry na flecie, ale pewnie domyślacie się już, z jakim skutkiem. Przyjaciółki wpadają na jeszcze jeden genialny pomysł - spróbują swoich sił na planie filmowym. A gdy już zostaną zauważone i dostaną główne role, będą sławne i bogate!

W tej pełnej humoru i szalonych przygód książeczce znajdziecie sporo nietypowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jeśli jednak,...

Marcysia Nawracaj | 2017-03-27
Na półkach: Przeczytane, 2017