Red Winter ( Red Winter Trilogy #1)

Cykl: Red Winter Trilogy (tom 1)
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Red Winter (Red Winter Trilogy #1)
9781988153087
angielski
alpanu666

In a few short months, Emi's mortal life will end when she becomes the human host of an immortal goddess. Carefully hidden from those who would destroy her, she has prepared her mind, body, and soul to unite with the goddess—and not once has she doubted her chosen fate.

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

alpanu666 | 2017-03-24
Przeczytana: 10 marca 2016

Przypadkowo odnośnie twórczości innej autorki natrafiłam na Anette Marie.
Książkę przeczytałam w formacie e-booka ( Papierowe wydania obcej literatury cóż, u nas kosztują sami wiecie ile ;o)
Lektura przeznaczona dla starszych nastolatków, jednak mnie dorosłego osobnika jakoś nie zanudziła. Tematyka fantasy osadzona w kulturze japońskiej.Ten świat jest podzielony na dwa koogzystujące płasczyzny rządzone parą Bóstw.
Główna bohaterka jest żyjącym ludzkim 'naczyniem' bogini,która ma się odrodzić.Emi żyje w ascezie, nigdy nie jadła hamburgera,nie jeździła rowerem ,nie miała chłopaka, została wybrana i naznaczona.Nie narzeka, to najwyższy zaszczyt. Zostaje ukryta w pewnej odległej świątyni,by oczekiwać na uroczystość przybycia Bogini.Jednak jest pozbawiona dokładnych informacji co ma się wydarzyć później.Przypadkowo odnajduje pamiętnik poprzedniej 'wybranej" i oto dowiaduje się przerażającej prawdy.. Wszystko się zmienia kiedy w zamieci w lesie Emi stacza walkę w wrogim stworzeniem a...

Azbestoza | 2017-04-22