Skażenie spirytyzmem

Wydawnictwo: Apostolicum, WAM
Manieeeek

Zjawisko spirytyzmu nie tylko ciągle się rozwija, ale jest też coraz bardziej jaskrawe. Wyraźnie wskazuje to na egzystencjalne zagubienie współczesnego człowieka: teoretycznie odrzuca on istnienie życia pozaziemskiego, a w praktyce nerwowo go poszukuje. Nie wierzy w Chrystusa, ale wierzy w tarota, horoskopy i wywoływanie duchów. Książka, autorstwa doświadczonego egzorcysty, adresowana jest do...

Książka, autorstwa doświadczonego egzorcysty, adresowana jest do chrześcijan, szczególnie do nauczycieli, animatorów i duszpasterzy, jako pomoc zarówno w osobistej ochronie przed spirytyzmem, jak i w wyprowadzeniu z niego tych, którzy stali się jego ofiarami. Ukazuje niebezpieczeństwa praktyk spirytystycznych oraz irracjonalność tego zjawiska. Zawiera wiele odniesień do Pisma Świętego oraz nauki Kościoła.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/skazenie-spirytyzmem

źródło okładki: google