Wygraj z nadwagą

Wydawnictwo: Muza
8372009074
zdrowie, medycyna

Książka prezentuje doświadczenia 145 osób, które walczyły z nadwagą i od czasu zwycięskiego zakończenia batalii są zagorzałymi orędownikami zdrowego stylu życia. Szczere relacje o udanych potyczkach z nadmierną tuszą, ze wskazaniem przełomowych momentów czy decydujących okolicznościach, które sprawiły, że zakończyły się one sukcesem, mogą przekonać wielu do wyruszenia przetartym już szlakiem. Okładka: miękka; Rok wydania: 2002;

mixiazkowy | 2014-01-06
Na półkach