Chłopiec, który umiał latać

Seria: Magiczne dzieci
Wydawnictwo: Muza
The Boy Who Could Fly
taliana

Magiczne dzieci to seria książek dla młodych czytelników w wieku 6+. Są to wzruszające opowieści o zwykłych dzieciach, posiadających niezwykłą moc. Kiedy Grubaśna Wróżka zjawia się w domu Thomasa Topa i proponuje, że spełni jego życzenie, chłopiec prosi ją, żeby umiał latać. Wróżka spełnia to i inne życzenia. Mimo że Thomas staje się najbardziej popularnym chłopcem w klasie, w domu nie układa...

Kiedy Grubaśna Wróżka zjawia się w domu Thomasa Topa i proponuje, że spełni jego życzenie, chłopiec prosi ją, żeby umiał latać. Wróżka spełnia to i inne życzenia. Mimo że Thomas staje się najbardziej popularnym chłopcem w klasie, w domu nie układa mu się najlepiej. Czy jego magiczny dar pomoże mu w naprawieniu relacji z tatą?

źródło opisu: Wydawnictwo Muza, 2014

źródło okładki: www.muza.com.pl

Niby książka dla początkujących czytelników-dzieci, jednak pozory mylą. Ta opowieść jest również bardzo cenna dla dorosłych, którzy próbują zbudować świat swoim dzieciom. Pokazuje, jak marzenia oraz ich spełnienie wpływa na szczęście, kontakty między innymi ludźmi oraz samopoczucie młodego człowieka.

taliana | 2017-03-21

Seria Magiczne Dzieci to świetna propozycja dla młodych czytelników.

Miś-ka | 2017-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2017