Chłopiec szybki jak strzała

Okładka książki Chłopiec szybki jak strzała
Sally Gardner Wydawnictwo: Muza Seria: Magiczne dzieci literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczne dzieci
The Boy with the Lightening Feet
Muza
2014-01-01
2014-01-01
Katarzyna Lipnicka-Kołtuniak

Mój sześciolatek poradził sobie z nią w dwa dni.. szczerze mówiąc ciężko go było od niej oderwać tak bardzo mu się spodobała. Podobnie zresztą jak druga z tej serii "Chłopiec który umiał latać".

Ciekawa historia. Duże litery, więc idealna do samodzielnego czytania, ale dla dzieci, które umieją już dobrze czytać. Dla mojego 7-latka, który czyta powoli i nie zawsze ze zrozumieniem, książka okazała sie za długa i trudna, więc ostatecznie skończyło sie na tym, że ja ją mu przeczytałam.

Biorąc pod uwagę tematykę, książka jest chyba raczej dla chłopców, lub dla...

• 52/2017
  • Półka Filipa 2019
  • 2014
  • E-BOOKi
  • Literatura dziecięco-młodzieżowa
  • Do samodzielnego czytania
  • Dla Małych i Dużych

Dodaj cytat z książki Chłopiec szybki jak strzała