Zimowa Pieśń

Wydawnictwo: Thomas Dunne Books
Wintersong
angielski
Sandra_1D_25

Całe swoje życie dziewiętnastoletnia Liesl słyszała opowieści o pięknym i tajemniczym Królu Goblinów. Jest Lordem Psot, Władcą Podziemi i jej własną muzą. Jednak kiedy Liesl bierze na siebie część ciężaru prowadzenia rodzinnej gospody, jej marzenia o komponowaniu muszą zejść na dalszy plan. Lecz gdy jej siostra Käthe zostaje zabrana przez gobliny, Liesl udaje się to ich królestwa by uratować siostrę. Król Goblinów zgadza się wypuścić Käthe, ale ma swoją cenę. Życie za życie, powiedział. Bez poświęceń, nic nie może urosnąć. Bez śmierci, nic nie może się ponownie narodzić. W zamian za wolność siostry, Liesl oferuje swoją rękę. A Król się zgadza.

źródło opisu: bookgeek.pl

źródło okładki: bookgeek.pl