Toruń w 3 dni

Wydawnictwo: Muza
Marta

-bogato ilustrowany przewodnik dla tych turystów, którzy niewiele czasu mogą poświęcić na zwiedzanie miasta -opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, parków, -obiekty i miejsca mniej popularne wśród turystów, a warte zobaczenia -wykaz wybranych hoteli, restauracji, dyskotek, kawiarni, pubów -informacje praktyczne ułatwiające poruszanie się po mieście - miejsca rekreacji i kalendarz...

-opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, parków,
-obiekty i miejsca mniej popularne wśród turystów, a warte zobaczenia
-wykaz wybranych hoteli, restauracji, dyskotek, kawiarni, pubów
-informacje praktyczne ułatwiające poruszanie się po mieście
- miejsca rekreacji i kalendarz imprez kulturalnych
-ciekawostki dotyczące ważnych wydarzeń, prezentujące ludzi związanych z miastem

źródło opisu: Wydawnictwo MUZA S.A. 2005

źródło okładki: Zdjęcie autorskie