Złota księga bajek. Przygody Tomka i przyjaciół

Tłumaczenie: Aleksandra Ożarowska
Seria: Złota Księga Bajek
Wydawnictwo: Egmont Polska
Ewela_sa

Złota księga bajek o przygodach Tomka i przyjaciół to ekskluzywna kolekcja 13 opowiadań, w tym zupełnie nowe, niepublikowane wcześniej historie - prawdziwa gratka dla fanów sympatycznych lokomotyw! Opowiadania o Tomku i jego towarzyszach wzruszają i bawią, a także uczą, że przyjaźń to ważna rzecz, a czasem nie warto upierać się przy tym, by zrobić coś samemu. Tomek przekona się o tym niejeden...

Opowiadania o Tomku i jego towarzyszach wzruszają i bawią, a także uczą, że przyjaźń to ważna rzecz, a czasem nie warto upierać się przy tym, by zrobić coś samemu. Tomek przekona się o tym niejeden raz...
Ten tom to doskonały wybór, jeżeli szukacie książki do czytania przed snem - opowiadania są krótkie i napisane prostym językiem, tak aby nawet najmłodsze dziecko mogło podążać za przygodą. Jednocześnie są to wciągające, pełne humoru historie, które doceni również rodzic. Bo nikt nie jest za mały ani za duży na dobrą historię!

źródło opisu: www.egmont.pl

źródło okładki: www.egmont.pl