100 pomysłów na diety i smukłą sylwetkę

Wydawnictwo: Muza
837079761X
zdrowie, medycyna

Szczupli, sprawni i zdrowi! Ta książka powinna znaleźć się w biblioteczce wszystkich tych, których marzeniem jest szczupła sylwetka. Nasze diety pomogą w szybkim pozbyciu się zbędnych kilogramów i długotrwałym utrzymaniu pożądanej wagi. A na dodatek zadbają o twoje zdrowie i urodę. Do wyboru przedstawiamy 100 diet od A jak adwent do ż jak żelazo. Dla ułatwienia wyboru każda dieta została krótko scharakteryzowana, a jadłospis rozpisany na 5 dni. Ponadto obok przepisów zamieszczona jest lista niezbędnych zakupów i rady ułatwiające przyrządzanie posiłków.

yaprimavera | 2013-07-26
Na półkach