Outcast

Wydawnictwo: Loose Id
angielski
Księżniczka18

Sayana Nakamura pochodzi z jednego z największych rodów na planecie Kanasum, na co dowodem są jej srebrne oczy i włosy w kolorze indygo. Kiedy jednak jej ród został dotknięty hańbą złego losu, Sayana zostaje odrzucona przez przesądnych ludzi rodzinnego świata. Po wychowanej w szlachetnych, rodowych wartościach Sayanie oczekuje się, że zaakceptuje swój los i umrze z godnością. Ona jednak odmawia, szukając nowego przeznaczenia na pokładzie statku kasyna orbitującego przy jej rodzinnej planecie. Musi zrobić tam coś niewyrażalnego- sprzedać się temu, kto wylicytuje najwyższą cenę na seksualnej aukcji, by zarobić odpowiednią ilość kredytów żeby przetrwać, nawet jeżeli wie, że kiedy wróci na Kanasum, będzie napiętnowana na zawsze.
Caleb Joiner, były przemytnik, ma wiele czasu do zabicia i pieniędzy do wydania. To właśnie jest powodem dla którego znalazł się na statku kasynie. Przyciągnęło go delikatne piękno Sayany, ale to jej niesamowita odwaga w obliczu nieszczęścia zdobyła jego serce. Stara się odwieść Sayanę od pomysłu wystawienia się na aukcji, ale ona jest zdeterminowana, żeby podążyć za swoim przeznaczeniem.
Cóż więc może zrobić Caleb, poza podążeniem za nią… na aukcję i poza nią.

źródło opisu: http://evangelineanderson.com/books/outcast/

źródło okładki: http://evangelineanderson.com/books/outcast/

Małgorzata Trawińska | 2014-04-21
Na półkach: Przeczytane, EBOOK
Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Książka niezwykle krótka, ale ciekawa. Autorka przedstawiła niezwykłe zderzenie dwóch światów. Ukazała niesamowite poświęcenie nawet za cenę wiecznego potępienia, a nawet życia. Pomimo kilku pikantnych opisów, które nieraz były już wręcz niesmaczne, nie żałuję sięgnięcia po tę pozycję.

skanka | 2015-07-16
Kamila | 2017-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2017

Raczej opowiastka, niż pełna powieść. Nic specjalnego. On naiwny głupiec, który dał się omamić ładnym oczom. Ona beznadziejnie głupia naiwna idiotka. Taaak, musi popełnić samobójstwo, bo wujaszek przegrał cały majątek w karty i sprzedał rodzinne pamiątki. Tjaaa. Musi się sprzedać, żeby wyżywić siostrzyczki. Tak głupio wymyślonej fabuły nie czytałam dawno. Rzecz na raz. Do szybkiego zapomnienia. Zostawiła pełno niesmaku.

Charlie1608 | 2015-04-12
Przeczytana: 11 kwietnia 2015

Jedna z ciekawszych opowiastek - bo tylko 65 stron - Anderson. Trochę fantastyki, trochę prawdziwej miłości - bo czy miłość od pierwszego wyjrzenia jest miłością?

Czasami tak.

Polecam fanom i tym, którzy lubią krótkie opowiastki.

Cyganeczka | 2017-03-15

Przyjemna, seksowna, raczej na jeden razz.

Claudia_W | 2017-10-25
Livia | 2017-09-01