Rzuć palenie na zawsze!

Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Całuj, grzesz, baw się, ciesz -- tylko nie pal! * Najskuteczniejsze sposoby rzucania palenia * Rozdzielenie uzależnienia fizycznego od psychicznego * Przenoszenie nałogu do świadomości * Konsekwentne życie bez papierosów Dlaczego palisz? Masz stresującą pracę i bez uspokajającego "dymka" nie możesz się skupić? Nie wiesz, co zrobić z rękoma w trudnych sytuacjach? Uważasz się za towarzyskiego...

Całuj, grzesz, baw się, ciesz -- tylko nie pal!

* Najskuteczniejsze sposoby rzucania palenia
* Rozdzielenie uzależnienia fizycznego od psychicznego
* Przenoszenie nałogu do świadomości
* Konsekwentne życie bez papierosów

Dlaczego palisz? Masz stresującą pracę i bez uspokajającego "dymka" nie możesz się skupić? Nie wiesz, co zrobić z rękoma w trudnych sytuacjach? Uważasz się za towarzyskiego palacza, sięgającego po fajki głównie przy okazji imprez i wypadów do pubu? A może myślisz, że papieros w ustach jest niezwykle sexy?

Oczywiście wiesz, jak niezdrowe dla Twojego organizmu i toksyczne dla otoczenia jest palenie. Dlaczego więc ciągle trujesz? Każdy kolejny papieros jest objawem Twojego uzależnienia, czyha na Twoje dobre samopoczucie i sięga po pieniądze do Twojego portfela. Co więcej -- palenie jest niemodne, niehigieniczne, niekulturalne i z dnia na dzień mniej akceptowane społecznie. Nim znajdziesz się na marginesie życia towarzyskiego, zamiast papierosa weź do ręki tę książkę i dowiedz się:

* jak skutecznie przezwyciężyć fizyczne ciągoty i psychiczne aspekty nałogu,
* co to jest autohipnoza i jakie inne techniki możesz zastosować w walce z papierosami,
* jak efektywnie wyznaczać sobie cele,
* kiedy tak naprawdę możesz stwierdzić, że problem już Cię nie dotyczy.

Autorzy -- dr Geoff Ibbotson i dr r Ann Williamson -- są uznanymi członkami Brytyjskiego Towarzystwa Hipnozy Medycznej i Dentystycznej oraz dyplomowanymi Mistrzami Praktyk NLP.