Zapanuj nad bólem głowy

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
zdrowie, medycyna

Autor oprócz leczenia medycznego proponuje podjęcie terapii fizjologicznej, opartej na napięciu mięśniowym oraz psychologicznej związanej z relaksacją. Niniejszy podręcznik skierowany jest do osób, które są ofiarami powtarzających się bólów głowy, powodujących nie tylko cierpienie, ale też znacząco wpływających na pracę i życie rodzinne. Jest to również książka dla terapeutów, którzy z pewnością znajdą w niej informacje pomocne w poznaniu przyczyn występujących dolegliwości i zaproponowaniu odpowiedniego programu leczenia.