Wielka księga dziecka

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

SPRzEDAŻ OD 02.07.2007! Sen, zabawa, jedzenie, przytulanie, pielęgnacja... Jak rozpoznać i zaspokoić potrzeby dzieckaa Jak stać sie dobrą rodzinąa

A dziś mam kolejną propozycję dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Wiem, polecałam już kilka różnych tego typu poradników, ale jeśli któraś z Was nie znalazła jeszcze książki, która spełniłaby jej oczekiwania to jest szansa, że ta publikacja to zrobi. Bowiem poradnik, o którym chciałabym Wam co nieco dziś napisać to istna encyklopedia wiedzy o maluszkach. Nie wierzycie? Zaraz Wam to udowodnię :)

Wielka księga dziecka to poradnik zawierające informacje zarówno o tym jak przygotować się do bycia rodzicem, jak również te związane z samym porodem i pielęgnacją niemowlęcia miesiąc po miesiącu. Można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to temat rzeka, ale nie skłamię, jeśli Wam napiszę, że właśnie w ten sposób został on ujęty w tej książce. Obszernie i kompleksowo. Postaram się po krótce streścić Wam zawartość tego poradnika. Gdybym, chciała omówić ją szczegółowo, ta recenzja nie miałaby końca ;)

Treść zawarta w książce podzielona jest na 5 głównych działów. A te na rozdziały i...

Telimena | 2016-03-16
Przeczytana: 22 września 2010