Street food. Głód ulicy

Street food. Głód ulicy
20402785
street food
Porteros

Uliczne jedzenie jest szybkie i pyszne. Tak pyszne, że warto zrobić je w domu. Jerzy Sobieniak podaje sprawdzone kulinarne patenty na street food z całego świata: hamburgery, guacamole, quesadille, langosze. Jak je zrobić w kilkanaście minut? Jak jeść by się nie ubrudzić? Jak przygotować spotkanie przyjaciół ze wspaniałą uliczną atmosferą i szybkimi przekąskami w roli głównej? Książka dla fanów szybkiego jedzenia i dobrej zabawy.

źródło opisu: http://www.empik.com/street-food-sobieniak-jerzy,p1131544708,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/street-food-sobieniak-jerzy,p1131544708,ksiazka-p

missvanity | 2017-04-30
okruszek | 2017-07-24