The Darkest Prison

Cykl: Władcy Podziemi (tom 3.5)
Wydawnictwo: HQN
The Darkest Prison
angielski
Erza

Once Atlas, the Titan god of strength, was the Greek goddess Nike's slave. Now he is her master. And soon these sworn enemies, who are destined to destroy one another, will be forced to risk everything for a chance at love…

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: wydawnictwo

olaf2009 | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Nike - bogini Siły, strażniczka więzienia Tartaru, zakochuje się w jednym z więźniów, którym jest atlas, Tytan Siły. Obydwoje należą do dwóch zwalczających się ugrupowań. Kierowana miłością pomaga mu uciec. Wkrótce uświadamia sobie, iż padła ofiarą zdrady. Teraz to ona jest w więzieniu, a Atlas jest jednym ze strażników. Pomimo zdrady nie może przestać o nim myśleć, jednak po tym co zaszło nie ma nadziei na to aby mogli być kiedykolwiek razem. Atlas wykorzystał Nike, nie tylko aby uciec z więzienia, ale również dla swojej przyjemności. Teraz kiedy to on jest strażnikiem więzienia, a ona więźniarką, nie może przestać o niej myśleć, jednak po tym co zaszło nie ma nadziei na to aby mogli być kiedykolwiek razem. Decyduje się na desperacki krok, narażając się na gniew Władcy Tytanów... Krótkie opowiadanie, z motywem miłości zdolnej do poświęceń i silniejszej niż cierpienie i przeciwności losu. Dobre.

Kamila | 2017-08-20
Kama | 2017-08-05