Sokoterapia, medytacja, dieta

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
837377100X
zdrowie, medycyna

Książka prezentująca metody zdrowego stylu życia, jak również praktyczne ich wykorzystanie. Dowiesz się, kiedy i jakie soki należy pić, jak przeprowadzić medytację ze świecami, jek rozkoszować sięchodzeniem na boso po trawie, jak ćwiczyć, by utrzymać młodą sylwetkę, co jeść, aby nie czuć głodu mikroelementów i minerałów. Jak zrozumieć potrzeby własnego organizmu, usłyszeć, o jakie witaminy woła ciało i duch.

Michał Bagiński | 2015-10-22

Chcesz dowiedzieć się czegoś o sokoterapii - nie kupuj tej książki, bo nic w niej na ten temat nie ma.

irisszarooka | 2013-09-06
AnnaJoanna | 2015-04-26