W cieniu śmierci

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 8)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Ingrid stara się jak może, by zadowolić męża. On z kolei pomiędzy napadami furii obiecuje poprawę. Jednak w życiu pani na Alvestad wydarzyło się tyle złego, że nic nie będzie już takie jak dawniej. - Okłamałaś mnie - wycedził Håkon. - Znowu mnie okłamałaś! - Teraz to cię nie rozumiem. - Teraz to cię nie rozumiem - przedrzeźniał ją. - Czy to jedyne, co masz na swoją obronę? - Ktoś ci czegoś...

- Okłamałaś mnie - wycedził Håkon. - Znowu mnie okłamałaś!
- Teraz to cię nie rozumiem.
- Ktoś ci czegoś nagadał?
- Niem i wcale nie było to konieczne. Ja długo patrzyłem na wszystko przez palce, Ingrid. Ale ty nadal mnie zdradzasz i sprawiasz mi ból. Czy naprawdę aż tak mnie nienawidzisz?

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-8