Korzenie

Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 1)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
literatura piękna
Magdalena

Piękna Ingrid Alvestad, wiodąca beztroskie życie w bogatej Christianii, właśnie się zaręczyła. Pewnego dnia otrzymuje nieoczekiwany telegram. Okazuje się, że ojciec, z którym od dzieciństwa nie miała żadnego kontaktu, zapisał jej w spadku ogromny dwór. Ingrid staje przed trudnym wyborem. Czy wypełni wolę ojca i zamieszka na wsi we dworze, w którym z każdego kąta wyzierają stare tajemnice i grzechy i gdzie Ingrid wcale nie jest mile widziana? A może posłucha narzeczonego i wyrzeknie się dziedzictwa?

źródło opisu: NORDI - PRESS

źródło okładki: google

betina360 | 2016-10-16
Na półkach: Przeczytane, Zakupione, 2016
Przeczytana: 16 października 2016

Piekna Ingrid wiedzie beztroskie zycie w bogatej Christianii. Wlasnie sie zareczyla. Pewnego dnia otrzymuje telegram z ktorego dowiaduje sie o smierci ojca. Dziwi ja ze choc nie miala z nim kontaktu od dziecinstwa przepisal na nia swoja piekna posiadlosc. Na miejscu stanie przed trudnym wyborem i dowie sie strasznej tajemnicy rodzinnej. Ksiazka choc cieniutka bardzo milo mnie zaskoczyla