Korzenie

Okładka książki Korzenie
Elin Brend Johansen Wydawnictwo: NORDI-PRESS Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Dziedziczka z Alvestad (tom 1)
NORDI-PRESS
2016-04-04
2016-04-04
Lucyna Chomicz-Dąbrowska

Piekna Ingrid wiedzie beztroskie zycie w bogatej Christianii. Wlasnie sie zareczyla. Pewnego dnia otrzymuje telegram z ktorego dowiaduje sie o smierci ojca. Dziwi ja ze choc nie miala z nim kontaktu od dziecinstwa przepisal na nia swoja piekna posiadlosc. Na miejscu stanie przed trudnym wyborem i dowie sie strasznej tajemnicy rodzinnej. Ksiazka choc cieniutka bardzo milo mnie zaskoczyla

Dodaj cytat z książki Korzenie