The Underwriting
elf

Chcą kasy. Chcą seksu. Chcą zemsty. Todd Kent, młody i żądny sukcesu bankier z Wall Street, dostaje szansę życia: ekscentryczny założyciel popularnej aplikacji randkowej Hook proponuje mu wprowadzenie jej na giełdę. Dotychczas Hook służył Toddowi do umawiania się z kobietami, teraz może uczynić go krezusem. Todd zaprasza do współpracy genialną analityczkę Nehę, imprezowicza Beau oraz dawną...

Chcą kasy. Chcą seksu. Chcą zemsty.

Todd zaprasza do współpracy genialną analityczkę Nehę, imprezowicza Beau oraz dawną sympatię Tarę – żeby w błyskawicznym tempie pomogli mu doprowadzić do transakcji dekady, wartej 14 miliardów dolarów. Dla Tary to okazja, by wreszcie przebić szklany sufit i powetować sobie sześć lat harówki. Jednak w świecie finansów i nowych technologii nic nie jest oczywiste. Gdy każdy z bohaterów za wszelką cenę chce ugrać swoje, nawet śmierć przestaje robić wrażenie...

Debiutancki thriller Amerykanki Michelle Miller skupia się wokół twórców najgorętszej aplikacji randkowej na świecie, która właśnie ma wejść na giełdę. Powieść, opisywana jako połączenie "Miliarderów z przypadku" i "Wilka z Wall Street", opowiada o bogactwie, uczciwości i ambicji wśród pokolenia millenialsów.

EMISJA jest ekranizowana przez kanał FOX Networks i wytwórnię Endemol/Shine.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Ripe_Cherries | 2017-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Przyjemny thriller, bardzo fajnie zawiązana akcja, niejedno dno w tej opowieści trzymało mnie w napięciu. Kibicowałam Tarze i Nehie. Polecam!

czytelniczkaksia | 2017-04-20
Iga | 2017-04-24
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać
wishtoread | 2017-04-24
„Emisja” - powieść o ambicjach millenialsów [KONKURS]

Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe… to hasła, które elektryzują dziś cały świat. Debiutancki thriller Amerykanki Michelle Miller, „Emisja”, skupia się wokół twórców najgorętszej aplikacji randkowej na świecie, która właśnie ma wejść na giełdę.

Patronaty tygodnia

Co nowego w księgarniach w tym tygodniu? Kilka ciekawych nowości! Wśród nich kontynuacja cyklu „Alicja w krainie czasów” Ałbeny Grabowskiej, literacki concept album Michała Cetnarowskiego i emocjonujące powieści o miłości, ambicjach i uśmiechach fortuny. Sprawdźcie sami! Polecamy!