O ład w historii

Wydawnictwo: Nortom
historia
Sezar

Praca wybitnego historyka i historiografa polskiego, twórcy nauki o cywilizacjach, autora prac z historii Europy wschodniej i Słowiańszczyzny, podręczników historii Polski oraz prac o cywilizacjach:O wielości cywilizacji oraz Cywilizacja bizantyńska i Cywilizacja żydowska. O ład w historii to pionierska i cenna publikacja na temat istoty cywilizacji, w której opisano cechy siedmiu wyodrębnionych przez prof. Konecznego cywilizacji, prezentuje ich rozwój oraz relacje między religią a cywilizacjami. Książka wydana w 50. rocznicę śmierci tego wybitnego naukowca.

źródło opisu: http://www.nortom.pl

źródło okładki: http://www.nortom.pl