Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Perła i Muszla
Perła-Muszla

Nosimy się z zamiarem przekazania do rąk czytelników naszej pierwszej, niezwykle ważnej i doniosłej pozycji książkowej. Opartej, ustanowionej na poziomie komunikacji Ducha z materią, czyli na doświadczeniu jedności z poziomu ciała i Ducha Istoty Żywej. W tym wypadku człowieka mającego wgląd i bezpośredni kontakt z Emanacją Światła w nim samym. Wy wszyscy Kochani, jesteście predysponowani do...

Wy wszyscy Kochani, jesteście predysponowani do tego typu komunikacji, niemniej wymaga to i oczekuje na swego rodzaju zatwierdzenie, a jednocześnie uposażenie Was w odpowiednie instrumenty i możliwości Duchowe, przeprojektowujące Wasz skostniały już nieco i mocno rozchwiany system mentalny.
Każdy, kto zdecyduje się i podniesie tym samym rangę i Priorytet Światła w sobie, zostanie namaszczony i zalany wręcz Światłem Bożej - Boskiej Miłości.
A co za tym idzie, nasycony i nakarmiony mądrością absolutną i szczególną, bo płynącą oraz pochodzącą z ust samego Boga, Stwórcy Wszystkiego co było, jest i będzie...
Zatem oddajemy w Wasze ręce tę niezwykłą i majestatyczną lekturę z nadzieją oraz wiarą, że uczynicie z niej zarówno odpowiedni pożytek, jak i ukierunkujecie swą wewnętrzną uwagę oraz mądrość w stronę głębi oraz jednolitości własnego doświadczenia.
Połączonego i synchronicznego z Wolą oraz Mocą Boga Żywego, co uczyni jednocześnie Wasze życie pięknym, wielkim i doniosłym.
Spełnionym i pełnym chwały.
I wielu wielu innych form doniosłości i wszelakiego piękna, gdyż w gruncie rzeczy Wy sami Kochani, tacy sami w istocie rzeczy jesteście, jako Dzieci Boga ukierunkowane na pełny Wasz i osobowy sukces.
Niech tak się stanie, stało się i tak zostanie.

Tym samym, zachęcamy Was Kochani do zapoznania się z tym Boskim Dziełem Mistycyzmu oraz Ideologii Światła Istoty Żywej, wędrującej poprzez czas oraz przestrzeń.
Ta magiczna podróż w głąb siebie, do centrum i zarzewia Światła w sobie, wciąż trwa.
Bądźcie czujni i uważni...
Wasi Nauczyciele oraz sam Mistrz czekają i trwają w pogotowiu – gotowości.

Zapraszamy :)

Anetta i Tomasz