Miłość w jednym akcie

Seria: Gwiazdy Romansu
Wydawnictwo: Harlequin
Loveplay
Lidia

Elisabet jest młodą, utalentowaną aktorką i stara się o rolę w nowym przedstawieniu na Broadwayu. Ma nadzieję, że dzięki angażowi spłaci długi i przeprowadzi się do własnego mieszkania. Podczas przesłuchania okazuje się, że reżyserem będzie dawny ukochany Betty, Edward McCullough, który przed kilkoma laty porzucił ją u progu własnej kariery.   Już podczas pierwszych dni pracy między Betty i...

Już podczas pierwszych dni pracy między Betty i Edem wybucha namiętność. Wdają się ponownie w romans, który przerywa dopiero nagły wyjazd Eda. Tymczasem zbliża się wielka premiera przedstawienia. Betty coraz bardziej się denerwuje, co więcej zaczyna podejrzewać, że Ed ją zdradza…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3347,milosc-w-jednym-akcie.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3347,milosc-w-jednym-akcie.html

zofia | 2017-10-22

przeczytana w 3 godzinki. polecam łatwo się czyta. lekka chistoria.

silwana | 2017-05-02
Przeczytana: 17 lutego 2017

Jedna z lepszych książek Palmer, które ostatnio czytała, ale wole te stare książki autorki.

Kasia_sokol | 2017-08-11
fiazo | 2017-06-15